Sağlık Turizmi
Konaklama

Hastalarımızın ve hasta yakınlarının sağlık turizmini daha konforlu ve eğlenceli hale getiriyoruz. Hastalarımız tedavilerini tamamladıktan sonra bir tatil yapabiliyorlar ve bu da streslerini azaltıyor. Anlaşmalı olduğumuz yüksek kaliteli ve konforlu oteller sayesinde kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.

VIP Transfer

Hastalarımızın rahat ve sorunsuz bir şekilde sağlık kurumlarına veya tedavi merkezlerine ulaşmalarını sağlamak için özel bir hizmet olan VIP transfer hizmetini sunuyoruz. Bu hizmet, hastalarımızın tedavi sürecindeki stres ve yorgunluğu azaltmalarını ve tedavi odaklılıklarını artırmalarını sağlıyor.

Tercüman

Her yıl, dünyanın dört bir yanından Türkiye'ye milyonlarca insan sağlık hizmeti almak için geliyor. Birçok ülkeden gelen farklı diller konuşan kişilerin iletişim endişesi olduğu için, hastalarımızın tedavi süreçlerinin her aşamasında ana dilde tercüme desteği almalarını sağlıyoruz. Tedavi sürecinizde endişelerin ortaya çıkmasını önlemek için sağlık alanında uzmanlaşmış tercümanların yardımıyla sizi en iyi şekilde anlıyoruz.